Ofis Tasima

Şirketimiz İstanbul Ofis Nakliye kurumları içerisinde sağlam organizasyon yapısı ve aynı zamanda yüzde yüz müşteri memnuniyeti bakış açısına sahip tercih edilen bir kurumdur.


İş yeri Taşımacılığı öteki taşıma çeşitlerine kıyasla daha ayrıntılı titizlik ve de tecrübe isteyen bir taşımacılık işidir.


Ofis nakliyesi için öncelikle nakliye uzmanımız adresinize gelerek iş yerinizin taşıma koşullarını inceler. Analiz işlemi bitiminde nakliye programı çıkartılır.


Nakil işleminin gerçekleştirildiği gün taşımamn daha seri ve daha rahat yapılabilmesi sebebiyle ofiste mevcut olan tüm eşya ve malzemeler sınıf sınıf nakledilir. Arşiv dolapları ve mobilyaların sökümleri daha seri olması sebebiyle kendinden şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır. Bütün iş yeri eşyaları yurtdışından gelen baloncuklu naylonlara sarılır. Dosyalar ile masa aksesuarlarıysa kolilenir ve üzerine açıklayıcı bilgileri yazılır.


Kuruluşumuz ofis taşımacılığı faaliyetlerini sigorta altına almaktadır.


İstanbul Ofis Taşıma faaliyet alanında senelerdir lider konumunu muhafaza etmekte olan kuruluşumuz Özentaş Nakliyat, itimat ve sadakat ile işyeri nakliyesi gereksinimi bulunanlara hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *